KONKURS! Jakie europejskie miasto przedstawiają zdjęcia? [ZAKOŃCZONY]

Zasady konkursu są bardzo proste, proszę jednak o przeczytanie tego tekstu do końca. Poniższe trzy zdjęcia zostały zrobione w tym samym mieście w Europie i Wasze zadanie polega na wysłaniu do mnie maila z nazwą tego miasta. Przygotowałam trzy zestawy z nagrodami (kubek i ładnie wykonana chińska zawieszka na szczęście – zdjęcie powyżej). Jeśli nie dostanę trzech poprawnych odpowiedzi, wygrają ci, którzy będą najbliższej na mapie (według map Google), więc nawet jeśliście niepewni – strzelajcie. W wypadku zbyt wielu dobrych odpowiedzi, najprawdopodobniej będę losować.

Odpowiedzi proszę wysyłać na adres podgwiazdapolarna@gmail.com, temat maila: Konkurs. Odpowiedzi w komentarzach nie będą publikowane. Konkurs potrwa do godziny 12:00 (południe) w środę (4 maja). Wyniki ogłoszone będą na moim fanpage’u na Facebooku, a do zwycięzców napiszę maile z prośbą o adres. WAŻNE: Jeśli nie dostanę adresu w przeciągu 24 godzin od momentu ogłoszenia zwycięzców, nagroda przepadnie! (Pośpiech, wynika z tego, że w czwartek po południu wyjeżdżam do Finlandii i nie będę miała jak nagród wysłać.)

Jakie europejskie miasto przedstawiają poniższe trzy zdjęcia?

Podkreślam – wszystkie zdjęcia zostały wykonane w tym samym mieście.

Konkurs

The following two tabs change content below.

Natalia

Autorka
Włóczykij, nurek, biotechnolog. Mieszka w Singapurze, tęskni za Finlandią. Lubi czytać, nad miasta przedkłada łono natury, a na blogu promuje odpowiedzialne podróżowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • Facebook