Współpraca

Blog powstał wrześniu 2014 roku i zaskakująco szybko zdobywa popularność. Piszę o swoich podróżach po Laponii i reszcie świata, oraz życiu w Finlandii i Singapurze. Nie szczędzę porad praktycznych.

Największą popularnością na blogu cieszy się cykl „Fińskie kurioza” (na drugą część cyklu przypada ponad 70 tysięcy odsłon). Wiele zawdzięczam portalowi Onet.pl, który od czasu do czasu mnie promuje, z czego bardzo się cieszę. Należę także do onetowskiej grupy Znani Blogują. Na Facebooku śledzi mnie ponad 1 100 użytkowników.

Średnie wyniki z roku 2015:
Odsłony: 13 000 / miesiąc
Użytkownicy: 10 000 / miesiąc
Sesje: 11 000 / miesiąc

Zainteresowana jestem różnymi formami współpracy, przede wszystkim jednak takimi, które umożliwią mi pozyskanie nowych czytelnikówUdostępnię na określonych warunkach moje zdjęcia i teksty, w razie potrzeby napiszę nowe. Mogę testować i recenzować. Z radością nawiążę współpracę ze sklepami turystycznymi, producentami odzieży i/lub sprzętu turystycznego, magazynami podróżniczymi lub takimi, które poruszają tematy podróżnicze lub emigracyjne. Otwarta jestem także na propozycje ze strony organizacji turystycznych; chętnie będę promować ładne miejsca i ciekawe obiekty w Polsce i nie tylko. Zaznaczam jednak, że szanuję swoich czytelników i nie będę polecać im rzeczy, które mnie samej do gustu nie przypadną.

Proszę pisać na podgwiazdapolarna@gmail.com

630

The following two tabs change content below.

Natalia

Autorka
Włóczykij, nurek, biotechnolog. Mieszka w Singapurze, tęskni za Finlandią. Lubi czytać, nad miasta przedkłada łono natury, a na blogu promuje odpowiedzialne podróżowanie.

  1 comment for “Współpraca

 1. ~Karina Murzynowska
  20 lipca 2017 o 11:24

  Dzień dobry,
  Reprezentuję agencję reklamową; kontaktuję się z Panią w sprawie umieszczenia linków mojego zleceniodawcy na Pani stronie. Proszę o odpowiedź e-mailową ze strony osoby decyzyjnej w sprawie mojej propozycji.
  Z poważaniem,
  Karina Murzynowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


 • Facebook